Internet

I na dovolenou si můžete bez obav půjčit

Přemýšlíte nad tím, jak to udělat, abyste i letos mohli vyrazit na pěknou dovolenou, i když máte hluboko do kapsy? Možná si už zoufale potřebujete odpočinout a musíte načerpat novou energii anebo jste to prostě jen slíbili manželce a dětem, takže je jasné, že musíte odjet k moři stůj, co stůj.

pokladnička

Ovšem získat půjčku v situaci, kdy máte hluboko do kapsy a vaše příjmy nejsou zrovna nijak přesvědčivé, není už tak samo o sobě snadné. Ovšem ještě horší je žádat o takovou půjčku, když je jejím účelem odjezd na dovolenou. V takovém případě vám dá půjčku jen málokdo. Avšak i když to na první pohled vypadá, že vaše situace je naprosto beznadějná, tak se přece jen stále máte kam obrátit.
Vezměme si to proto nyní celé popořádku:

Když potřebujete půjčku k účelům, se kterými se nikde nechcete chlubit, protože víte, že v takovém případě se svou žádostí neuspějete, případně vzbudíte pohoršení, tak si sjednejte bezúčelový úvěr. To je takový úvěr, kdy se nikdo nebude ptát po tom, na co chcete peníze využít, ani to nebudete muset nijak dokládat. A takovým úvěrem je americká hypotéka.
Americká hypotéka se od běžné půjčky liší tím, že je bezúčelová, proto má také o něco vyšší úrokovou míru než jiné účelové půjčky, a je potřeba se za ni zaručit nemovitostí.

truhla

Nicméně pokud jsou vaše příjmy nízké, tak v takovém případě musíte zároveň pátrat po půjčce, u které něco takového nebude vadit. Na bankovní úvěry proto rovnou zapomeňte. V takové situaci můžete žádat pouze o nebankovní úvěr, který lze sjednat i se záznamem v registru, i s nižšími příjmy.
Takže když si dáte všechno dohromady, je vám jasné, že tím pravým finančním produktem pro vás je právě nebankovní americká hypotéka bez dokládání příjmů. Právě tu můžete bez obav využít k financování vaší dovolené, a to i v případě, kdy máte nižší příjmy. Stačí se za ni zaručit vhodnou nemovitostí a vše je vyřízeno!