Muži

Ideální den muže


Hlavně klid!

Pánové by si rádi odpočinuli. Žádný stres, žádné dlouhé procházky po obchodních centrech. Pusťte si film nebo si zajděte na něco dobrého a u toho si povídejte. Možná zjistíte, že o sobě ještě nevíte úplně všechno.
pár, romantika

Dobrodružství

Ačkoliv rádi relaxují, nebrání se nějakým výletům na zajímavá místa. Vyberte něco, co by se líbilo oběma, ať už to bude výšlap na horu, nebo jízda na kole spojená s prohlídkou zámku.

Úžasnou aktivitou, ve které si vyzkoušíte společně řešit problémy, je úniková hra. Většinou jsou tématem hororové příběhy, ale ve větších městech najdete i westernovky, detektivky či džungle. Bude to zábava, a ještě se při tom něco naučíte!

Zážitek

Kino, divadlo, koncert, zápas.. Cokoliv vás zajímá je skvělá příležitost využít. Být totiž občas ve společnosti je příjemná změna.

Pohyb

Ať už jste, nebo nejste fitness pár, není od věci si jít zaběhat či společně zacvičit. Skvělým cvikem je například sed-leh, při kterém, když se zvednete, dáte partnerovi polibek, což vás zajisté motivuje k lepšímu výkonu. Rozhodně se tento trénink bude lišit od klasického, protože se vzájemně můžete podporovat i předhánět v tom, kdo bude lepší.
držení se za ruku, láska

Péče

Starejte se o svou milovanou polovičku. Namasírujte mu záda, udělejte večeři, dejte si společnou koupel, mazlete se a u toho mu říkejte, jak moc ho milujete. Co si budeme, většinou se kluci starají o nás ve smyslu hýčkání, proč jim to pro tentokrát neoplatit?

Pozvěte ho vy

Pokud se vyrazíte najíst či napít, zaplaťte dnes vy. I když si o to muži neříkají, potěší je to. Možná budou zezačátku proti, protože jim to bude malinko trapné, ale nenechte se svést z cesty.

Sex

Samozřejmě to tu muselo také zaznít. Zjistěte, co se vašemu partnerovi líbí a jaké jsou jeho touhy, a ty zrealizujte. Vyzkoušejte něco nového, co by mohl ocenit – překvapte ho svůdným oblečkem nebo dominující rolí.