Společnosti

Kolejnicové zastřešení.


V dnešní době je moderní mít na zahradě umístěný bazén s vlastní střechou. Není to nic neobvyklé a zastřešením bazénů se zabývá spousta firem. Jen si vybrat tu pravou, která vám vyhoví při vašich přáních a požadavcích. Můžete se nejdřív u různých firem nechat informovat a udělat si nezávazný návrh zastřešení na váš bazén, abyste věděli, u které firmy vám to vyjde nejlépe, a budete s jejich plánem nejvíce spojeni. Vždy nerozhoduje jen cena, ale taky samotné provedení, materiál a kvalita. Je jasné, že od materiálu se bude odvíjet i samotná cena. Když, zvolíte nejlevnější možnou nabídku, nemusí to znamenat, že bude opravdu dobrá, a že vám bude vyhovovat. Proto si projděte vše potřebné, jako materiál a podobné věci, ať nekoukáte jen na cenu.

zastřešení bazénů jednokolejnicové

Můžete zvolit zastřešení bazénů jednokolejnicových, což je v dnešní době nejpraktičtější a mají ho skoro všichni. Je to jednoduchá varianta, kdy se jednotlivé díly střechy pohybují v kolejnici a zasunují se do sebe. Není nad jednoduchost v otevírání a zavírání. Tento styl zastřešení můžete vidět nad zahradními bazény, ale i na koupalištích nebo soukromých objektech u hotelů a penzionů.

zastřešení bazénů jednokolejnicové

Je to skvělá volba jak mít bazén stále pod dohledem, když je venkovní. Od bezkolejnicové zavírání a otevírání spousta firem už upustila. Ovšem ještě si můžete vybrat, zda bude vaše zastřešení nízké a elegantní pro krásný pohled z terasy nebo zvolíte vysoké zastřešení a uděláte si z bazénu takový skleník, kde se budete moci koupat. Má to své výhody, když chtějí děti do bazénu skákat a nechcete, aby voda byla všude. Prostě si jen otevřete jednu část, kterou vstoupíte, a zbytek může zůstat zavřená. Nebudete mít tak bazénovou vodu na anglickém trávníku a nebude vyplavena půlka zahrady a záhonů. Když se skáče do vody a blbne, je většina vody vypuzena z bazénu ven. Radovánky už o tom jsou. Tak nebuďte pozadu a taky si nechte bazén zastřešit.