Zboží

Push up legíny vám vyčarují skvělou postavu

Máte rádi legíny? Už jste jim dávno propadli a nedáte na ně dopustit? Pak tu máme nabídku přímo pro vás stvořenou. Naprosto úžasné legíny s push up efektem. Nejen, že perfektně sednou, jsou příjemné a pohodlné, to jsou prakticky všechny legíny, ale tyto legíny navíc dokonale tvarují vaše křivky a pozvednou zadeček. Opravdu, sami nebudete věřit, jakou siluetu vám vyčarují. Jsou to přímo kouzelnice, takže pokud máte pocit, že vaše pozadí je trošku spadlé, nebo plošší, než by se vám líbilo, vsaďte na legíny push up Disstyle. Určitě neprohloupíte, budou nejoblíbenějším kouskem vašeho šatníku. Můžete vybírat z různých barevných provedení. Od základní černé, modré, šedé, tak také v kouzelné růžové barvě a dráždivé červené.

legíny

Efektu push up je dosaženo díky speciálnímu šití, jsou z kvalitních materiálů, polyesteru a elastanu a jsou vyráběny na Slovensku. Legíny si můžete vybrat v džínovém stylu, kdy jsou od džín pouhým okem prakticky nerozeznatelné, nebo takové, které se budou hodit ke sportovním činnostem v uzavřených prostorách, jiné budou nejlepší na kolo, nebo běh.

legíny

V nabídce jsou legíny i vzorované a naprosto luxusním dojmem působí legíny čistě bílé. Mají zvýšený pas, takže stáhnou bříško a doladí celkový efekt. Legíny se nabízí v různých velikostech, takže by s výběrem neměl být žádný problém, pokud byste se přece jen netrefila přesně do své velikosti, můžete si legíny zdarma vyměnit. Nad 2500 Kč je zdarma dokonce doprava, takže pokud byste se na takovou výši objednávky přece jen necítila, není nic jednoduššího, než se domluvit s kamarádkami a vytvořit jednu společnou objednávku a všechny ušetříte na dopravě za svoje vytoužené legíny. Protože se jedná o nákup v internetovém obchodě, vrácení zboží je zde samozřejmostí podle obvyklých postupů. A bomba nakonec! Legíny jsou nyní v akčních cenách, tak už na nic nečekejte a vytvořte objednávku.