Zboží

Led panel přinese řešení i do menších prostorů

Technologie v oblasti svícení a výrobků s ním spojených jde vrcholově směrem do vysokých výšin. Nejen, že nám šetří peníze za energii, jelikož odběr elektřiny je skutečně minimální, ale zároveň na nás působí velmi příjemně i svojí barvou. Pro člověka znamená světlo skutečně hodně, potřebuje ho k životu úplně stejně jako jiné suroviny nebo vzduch.

dřevěná podlaha

Jen si vzpomeňme jak je každému z nás, když se pár dnů neobjevilo sluníčko a je ještě k tomu sychravo. Ve tmě pak nelze nic vidět, také ve většině případů působí depresivně na náš organismus. Převrat ve svícení nastal v době zakázání prodeje klasických žárovek. Nastoupily úsporné, ale nicméně nevyrovnají se nynější technologii svícení za pomoci led žárovek. Výhodou jsou pak i moderní svítidla, která patří do bytu. Mají různé podoby, tvary květů, lustrů nebo panelů, případně bodových světel.

nový strop

Kancelářská svítidla přešla do našich domovů

Každého samozřejmě napadnou zářivky. Ano také mají své místo v našich místnostech, hlavně v kuchyních pod kuchyňskou linkou. Tentokrát je ale řeč o jiném svítidle. Led panel nahradil svojí technologií a úsporou nejen peněz, ale také místa, dosavadní kancelářské osvícení. Díky jeho designu se bez problémů usadil v našich domovech a je běžně používaný. Samozřejmě se nadále využívá nejen v kancelářských prostorách, ale i obchodech a průmyslových zónách.
Jeho výhody:

  • má vyšší životnost, než obyčejná klasická zářivka a to v řádu desítek let
  • nepožaduje žádnou složitou údržbu nebo speciální péči
  • má vyšší světelnost a nebolí při tomto osvícení oči jako u zářivek
  • světlo rovnoměrně svítí po celém prostoru
  • podle možností splývá se stropem nebo zdí a tudíž nehrozí žádné nechtěné narážení do svítidla
  • přináší finanční úsporu za odběr elektrického proudu
  • vyrábí se v moderním vzhledu, takže skutečně nehyzdí design místnosti nebo celkově bytu

starý pokoj

Názory na design mohou být různé, ale na to se nesmí hledět. Je to náš domov a ten si utváříme, tak abychom se do něj rádi vraceli a načerpali sílu do nového dne, třeba i s takovýmto osvícením.