Lifestyle

Vyberte si praktický držák, se kterým budete volat bezpečně

Držáky na telefon do auta jsou rozmanité a můžete si vybírat hned z několika variant, které se liší třeba tím, jakým způsobem je ve svém automobilu připevníte. Můžete je mít připevněné na čelním skle vozu anebo třeba na palubní desce. Ty připevněné na palubní desce bývají zpravidla magnetické. Tyto držáky jsou specifické tím, že manipulace s nimi je velice snadná. Můžete je bez nesnází připevnit na jakýkoli povrch ve vašem vozu, vždy dobře přilnout. A telefon do nich můžete vkládat bez soustředění, tedy jednou rukou a pod libovolným úhlem. Magnetická destička připevněná na vašem telefonu totiž způsobí, že ať už telefon do držáku odložíte jakkoli, vždy bude pevně držet a nehrozí, že by spadnul na zem. U držáků připevněných na čelním skle je podobné odkládání nemožné a je potřeba je odložit vždy pod určitým úhlem, tím spíše, pokud je čelní sklo vašeho vozu poměrně šikmé, může vám to působit komplikace. V tomto případě pak můžete vybírat z držáků kloubových a s dlouhým „krkem“ podle toho, co vám více vyhovuje.
držení telefonnu
Ať už si však vyberete jakkoli, tak s praktickým držákem na mobilní telefon do auta budete moci jednou provždy zapomenout na hledání telefonu pod sedadly. A co je nejdůležitější, je, že se tak naprosto vyhnete jakýmkoli pádům telefonu v autě na zem, takže nehrozí jeho poškození či úplná likvidace. Levný držák do auta vám tak pomůže ušetřit tisíce korun vydaných na opravu či koupi nového telefonu namísto toho poškozeného.
nebezpečí za volantem
A navíc je zde ještě jedna věc, která stojí za úvahu. Telefonovat s mobilem v ruce za jízdy se nejenže nesmí, ale je to i velice nebezpečné. Právě tento zlozvyk už zbytečně stál život mnoho lidí, jak řidičů, tak jiných účastníků silničního provozu. Neriskujte proto, že se přidáte na seznam těch, kteří podobnou nehodu způsobili, a pořiďte si praktický držák na telefon, který vám umožní bezpečně telefonovat za jízdy.