Internet

Jak přijít k penězům?

Jestliže firma nevydělává svému majiteli tolik, kolik by si tento představoval, není to zrovna dvakrát příjemné. A pokud si na sebe taková firma nedokáže vydělat vůbec, je na nule nebo dokonce v mínusu, je třeba učinit vše, co je jenom možné, pro to, aby se vše zase v dobré obrátilo.

Což se pochopitelně nejednou neobejde bez půjčky. Protože bez peněz nelze vyplatit mzdy zaměstnancům, bez nich nelze ani hradit provozní náklady, ani modernizovat či třeba rozšiřovat výrobu.

Ovšem kde vzít takové peníze, když na to majitel dotyčné firmy nemá? Když má jednu kapsu prázdnou a druhou vysypanou?
peníze za nemovitost

V takovém případě nejednou není jiné možnosti, než si vzít nějakou půjčku. Což ale nebývá ani trochu snadné. Protože právě podnikatel, který má ekonomické těžkosti, nedokáže nabídnout žádné mimořádné záruky a je tudíž bankami velice často odmítán coby neperspektivní, nežádoucí.

A tento pak může být rád, když pozná nebankovní produkt zvaný hypotéka bez registru. Protože právě s tímto typem půjčky může uspět, a to i když má nedobře vypadající daňové přiznání či registry dlužníků nebo jiné záležitosti, jež ho (ne)činí pro poskytovatele půjček atraktivním.

U takové nebankovní hypotéky stačí jenom záruka za vrácení poskytnutých peněz v podobě zástavy žadatelovy nemovitosti a pochopitelně i prokázání alespoň elementární schopnosti splácet. Vše ostatní tu může být podružné, tedy dá se nad tím přimhouřit oko.
peněženka s bankovkami

A tak se právě zde dočká potřebné pomoci i ten, kdo všude jinde vychází naprázdno. A navíc tu získá potřebné finance snadno, rychle a za naprosto ideálních podmínek. Lze tu získat bez jakýchkoliv poplatků předem třeba i sedmdesát procent odhadní ceny oné nemovitosti, na jejichž splacení se poskytuje klidně i třicetiletá lhůta.

A tak právě taková nebankovní hypotéka může spasit nejednu firmu. Dost možná i tu vaši.