Zboží

Mašinka Tomáš na povlečení

Velké oblibě po celém světě se těší seriál o Mašince Tomášovi a jeho kamarádech. Kamarádi z ostrova Sodor spolu zažívají různá dobrodružství a v nových dílech cestují i po světě a poznávají další mašinky.

Seriál se vysílá již od roku 1984 a byl natočen podle knižní předlohy, kterou napsal kněz pro svého nemocného syna. Seriál je dětmi oblíbený po celou dobu. Díky velké oblibě začali vznikat různé předměty právě s motivem Mašinky Tomáše. Můžete si tak zakoupit dřevěné napodobeniny seriálových hrdinů a dřevěné sady ze kterých si děti mohou postavit různé dráhy. Mašinku Tomáše můžete koupit i na batohu, jako puzzle, stolní hru, prostírání, na školních potřebách, plakátech, leporelech. Mašinka Tomáš vychází i jako časopis a děti se seriálovými hrdiny plní různá dobrodružství ve formě úkolů.

hraní s mašinkama

Můžete ovšem zakoupit i oblíbené povlečení Mašinka Tomáš. Povlečení je ze 100 % bavlny a je velmi příjemné a vhodné i pro malé děti do postýlek. Samozřejmostí je zip na místo knoflíků pro větší bezpečnost a praktičnost. Děti tak mohou mít svého hrdinu, jak na polštáři, tak i na peřině. Dokoupit se dá i prostěradlo s Mašinkou Tomášem i polštář a deka. Můžete tak svým dětem udělat hezký komplet do postele a zpříjemnit jim tak jejich spaní. Děti se díky svému oblíbenému hrdinovi budou mnohem více těšit do postele a na spánek.

klidný spánek

Mohlo by jim to pomoci se na spánek i více těšit a jít s nadšením si lehnout. Budou vědět, že je tam s nimi jejich hrdina, který je doprovází a hlídá i během spánku. Každému fanouškovi tohoto seriálu udělá radost mít svého hrdinu na povlečení u sebe v pokojíčku.

Děti i když budou muset opustit hru a jít si lehnout budou vědět, že na ně v posteli čeká jejich kamarád. Určitě se jim bude i lépe usínat a mohou si nechat zdát o mašinkách z ostrova Sodor a zažívat s nimi nová dobrodružství.