Zboží

Naše vojenství

Jsem takový typ člověka, který má opravdu hodně rád módu. Dříve jsem měla ráda takovou módu, která se nosilo v devadesátých letech. A jistě si dokážete představit, jaká to byla móda. Byla to móda krátkých triček a krátkých minisukní anebo kraťasů. Nosily s bokové džíny a kalhoty. Já chápu, že v té době to tak musel každý, ale ne všem se tohle líbilo. A to třeba moje máma tohle vždycky odsuzovala, protože prohlašovala, že bokovky nejsou dobré pro zdraví. Věřte, že močové cesty a zánět je opravdu velká bolest, takže jsem si to potom taky dost vyčítala. Protože nám holkám táhne na záda, tak kvůli tomu byly záněty.

Uniformy jsou krásné.

A moje máma měla pravdu, protože jsem se taky dvakrát ročně léčila se zánětem močových cest. Takže jsem potom raději bokové džíny odložila a raději jsem se věnovala tomu, abych byla zdravá. Potom, když jsem už dospěla, tak jsem měla už jiné záliby a taky jsem se zajímala o jiný druh módy. Když jsem si našla přítele, který byl voják, tak nosil army trika A taky se mu líbil Military styl. Taky mi vykládal různě o vojenských věcích, jako třeba co je to 601. skupině speciálních sil. Vůbec nic jsem nevěděla, co to znamená. Později jsem se od přítele dozvěděl a, že 601. skupina speciálních sil je opravdu kvalitní vojenská souprava, která by měla dobře fungovat.

Army je zajímavé.

Já jsem ale spíše dala na to, že jsem si pořídila krásná army trika, seženete na webové stránce armytrika.cz, kde seženete na jenom dámské oblečení, ale taky pánské oblečení, a to včetně i klíčenek a nebo hrnečku nebo čepic. Mně se tohle opravdu hodně líbí a jsem ráda, že tato firma taky doba na kvalitní materiál, a to hlavně na to, aby se v oblečení vůbec nikdo nepotil a cítil se v oblečení samozřejmě vždycky jenom příjemně. Takže už o 601. skupině speciálních sil Armytrika.cz vím docela dost. Takže 601. skupina speciálních sil je dost zajímavá.