Finance

Skromný neznamená chudý

Je rozdíl mezi tím, kdo žije skromně a kdo je chudý. Žít skromně, to může znamenat, že máte svůj domeček a vaše zahrada je celý váš svět, nepotřebujete nic moc víc. Ale být chudý, to může znamenat, že nemáte nic, bydlíte v podnájmu a možná jste momentálně i nezaměstnaný.

Je naivní si myslet, že můžete získat hypotéka bez dokládání příjmů americka-nebankovni-hypoteka.cz. Příjmy musíte doložit vždy, vždyť kdo by půjčil peníze někomu, kdo nemá jak peníze splácet. Nicméně spotřebitelský úvěr u nebankovní společnosti můžete získat, i když máte nějaký ten škraloup v registru.

Nebankovní úvěr nebo hypotéku dostanete vždy pouze za zástavu nemovitosti, tohle je bohužel podmínka, kterou musíte vždy splnit. Nemusí to být vaše nemovitost, vlastník může být třeba rodinný příslušník. Vždy je nutné si domluvit konzultaci a nechat si vaši situaci pečlivě rozebrat odborníkem.

kalkulačka

Život před nás staví nejrůznější problémy, ty finanční ale nikdy nejsou neřešitelné, i když to v první moment tak může vypadat. Dostat se do dluhů, ať už vlastní vinou, nebo třeba díky partnerovi, který nasekal dluhy na společném majetku je jistě problém, ale potřebujete-li se rychle oddlužit, můžete si vzít nebankovní úvěr nebo hypotéku.

prasátko

Nenechte nedostatek peněz, aby vám zničil radost ze života. Navštivte banku a pokud tam neuspějete, využijte nebankovní úvěr nebo hypotéku. Máte-li alespoň nějaký příjem a můžete-li dát do zástavy nějakou nemovitost. Můžete žít skromně, ale to neznamená, že musíte být zadluženi. Vyřešte své finanční problémy a uvidíte, že se váš život obrátí správným směrem a bude se vám mnohem lépe řešit mnohé další problémy, které život přináší a které, jako třeba nemoci, někdy nelze tak lehce vyřešit, jako nebankovní úvěr. Žijte skromně, ale ne zadlužený a pod mostem. Řešte své finanční problémy, protože ty mají vždy řešení.