Nezařazené

Žena do kočáru i do vozu

Role ženy odjakživa přináší i nějakou zodpovědnost a dovednosti. Každá žena je od malička vedena svou matkou k tomu, aby se naučila základním věcem, se kterými se v životě setká a bude je za každou cenu potřebovat. Správná žena by si měla poradit v každé situaci, umět několik zručností a postarat se nejen o muže, se kterým hodlá žít, ale i o domácnost.
vejce v kuchyni

Žehlit, prát a uklízet

Domácí práce by neměli být žádné pořádné a schopné ženě cizí. Naučit se zacházet se žehličkou, obsluhovat pračku a třídit prádlo je otázka několika minut vysvětlování. Takže není možné, aby se některá žena vymlouvala, že to neumí. Uklízení je samostatná kapitola, kde je potřeba klást důraz na efekt, účinnost a čistotu celé domácnosti. Není to nic příjemného, ale bohužel žena, která neuklízí je mezi muži a také mezi ženy pokládaná za fiflenu a princeznu, pro kterou je přirozená věc pod úroveň.
uklízení povrchů

Kuchařka a cukrářka?

Každý muž si potrpí na něco jiného. Jedni holdují dobrému masu, jiný dávají přednost sladkým zákuskům. Žena, která je do kočáru i do vozu, by měla umět obojí! Nemusíte svému muži předvádět kulinářské zážitky a cukrářské speciality, bohatě postačí, že mu bude chutnat a veškeré jídlo uděláte s láskou a hlavně s chutí. Říká se, že láska prochází žaludkem a v tomto případě si můžete muže získat tím, že mu ukážete to, jak vám vaření a pečení nedělá žádný problém.
trable ženy

„Vymóděná“ versus upravená

To, že máte doma všechny nejnovější módní trendy, co se zrovna nosí ještě nemusí být plusem. Vašemu muži je tento vesmír zcela cizí a jen málokdy opravdu ocení to, co máte na sobě. Pro něho to bude pořád tričko a kalhoty, nebo obyčejné šaty. Na co si ale všichni muži potrpí je péče o svůj vzhled. Proto od ženy vyžadují, aby byla čistá a alespoň upravená. To neznačí, že obličej k nerozpoznání z tuny make-upu a sváteční oblečení je to pravé ořechové. Buďte přirozená a upravená tak, abyste nemuseli zakrývat skvrny na vašem oblečení hned jak přijde váš muž domů z práce a nestříkali suchý šampón vždy, kdy si vzpomenete, že vaše vlasy dlouho neviděli vodu.