Lifestyle

Značka znamená náročnou investici, která se musí vyplatit

Jak poznat, že za to vybraná společenská taška stojí? Pokud už chcete investovat nemalý obnos do módního doplňku, měly byste vědět, jak se s takovou investicí nakládá, co pořídit, čemu se vyhnout a na co si dát opravdu velký pozor.
kabelka s monogrami.jpg
Jenom málokterá z nás má doma více než jenom jednu značkovou a velmi drahou kabelku. Je to pro nás většinou stejné jako s botami, máme jeden až dva velmi drahé páry, které si šetříme jenom na nejdůležitější společenské akce a události, u kterých zkrátka chceme, aby byly nějak výjimečné i pro nás, nezapomenutelné a naprosto perfektní.
Proto si dopřáváme luxus. Každá z nás má sen, ve kterém hrají hlavní roli luxusní kožené kabelky přes rameno. Ovšem většinou je to velmi finančně náročná záležitost, kterou si doopravdy pořídíme jednou nebo dvakrát za život.
tygrovaná kabelka.jpg
Jak postupovat, než si tu vysněnou drahou věc pořídíte?
1. Musíte znát důvod, proč si ji koupit
Musíte vědět, jaký bude mít účel a kam ji můžete nosit. Chcete ji na denní nošení? Pak by měla být spíše praktičtější. Nosíte v ní hodně věcí, nebo jenom několik maličkostí? Zvažte i velikost. Nosíte ji raději na ruce, nebo na rameni? Případně úplně nejraději přes hlavu? I toto zvažte, než si pořídíte tu svou.
2. I cena má limit
Pořizovací ceny jdou i do několika desítek tisíc. Vy byste si měla stanovit limit, abyste nemusela celý měsíc jít trávu. Pokud si to můžete dovolit, investujte do Céline. Pokud si můžete dovolit investovat až sto tisíc, pak se vám otevírají dveře k Louis Vuitton, Chanel nebo Gucci.
výloha s kabelkami.jpg
3. Nezapomínejte, že se o takovou velkou investici musíte starat
Pravidelně ji čistit, nevystavovat nežádoucím účinkům a podobně. Vyhněte se slevomatům a podobným místům, kde můžete sehnat zdánlivě kvalitní značky s příliš velkou podezřelou slevou. Nejspíš to budou podvrhy, které nebudou kvalitní a nejspíš vám nevydrží ani jednu sezonu, což by byla při takové investici velká škoda