Zboží

Za poruchu erekce se stydět nemusíte

Tento problém je pro muže velmi citlivým tématem. Cokoliv, co se týká intimní oblasti, je pro člověka velmi obtížné řešit, i když se může jednat o banalitu. Vrozený stud z probírání těchto věcí s někým podporuje ještě fakt, že tyto témata jsou v naší společnosti spíše tabuizovány.

Porucha erekce je ale věc, kterou lze řešit.

sex

O erektilní dysfunkci můžeme hovořit, až pokud tyto potíže trvají déle než šest měsíců. Pokud trvají kratší dobu, může to být jen přechodný stav způsobený stresem, psychickým vypětím nebo jinými zdravotními obtížemi.

Vyřešte svoji psychiku

Na erekci má obrovský vliv i vaše psychické rozpětí. Pokud jste v psychické nepohodě, může to negativně ovlivnit vaše fungování v sexuální oblasti. Snažte se proto odbourat stres, snažit se více odpočívat, relaxovat a věnovat se aktivně koníčkům. Sport zlepší váš životní styl a ještě prokazatelně povzbudí vaši psychiku. Pokud trpíte úzkostmi, depresemi nebo jiným psychiatrickým onemocněním, řešte tyto věci s odborníkem.

Životní styl

Zlepšete svůj životní styl. Tato rada by se dala sice použít spíše jako prevence, ale změna životního stylu může zásadně ovlivnit i léčbu erektilní dysfunkce tím správným směrem. Erekce je propojena se stavem vašich cév, a pokud nejsou v dobrém stavu, má to vliv i na vaši erekci. Nekuřte, nepijte tvrdý alkohol, anebo jen velmi zřídka, vyhýbejte se mastným a tučným jídlům, zařaďte do jídelníčku více ovoce, zeleniny a sportujte.

zelenina

Viagra

Pokud bude u vás porucha erekce přetrvávat déle než šest měsíců, je na místě zajít za lékařem a probrat s ním svůj zdravotní stav. Lékař vám může předepsat, pokud to uzná za vhodné, viagru. Tyto modré pilulky mají účinek do jedné hodiny od požití, a mohou účinkovat až čtyři hodiny. Nevýhodou je, že bez lékařského předpisu tyto pilulky nezískáte a taky na ně nepřispívá zdravotní pojišťovna.

Alternativy k viagře

Pokud nemůžete nebo nechcete užívat viagru, můžete zkusit alternativy, které jsou volně dostupné. Začněte například doplňky stravy v podobě kotvičníku nebo vyzkoušejte Sildenafil oral jelly 100 mg http://www.erectmax.cz/blog/sildenafil-oral-jelly/.