Technika

Online nakupování je prima

Když jsem pracovala v technickém průmyslu, tak mě to docela bavilo. Říkala jsem si, že je to sice práce hlavně pro muže, kteří si chtějí dokázat svou mužnost, ale potom jsem změnila názor. Vždyť práce s technikou může být zábavná i pro ženy. Alespoň já jsem si to tak myslela, protože tato práce mě hodně bavila. Pracovala jsem se stroji, které vyrábějí různé komponenty do různých strojů. Takže tato práce je opravdu skvělá. Navíc taky je prima, že tam vlastně neděláte každý den úplně to stejné, jako co den předtím. Sice se vám to může zdát jako monotónní práce, ale věřte, že není, protože práce s technikou není opravdu nikdy stejná.

Ráda nakupuji online.

Nikdy nevíte, co vám přijde pod ruku anebo jak se zachová různá věc, takže se nemusíte bát, že byste tam měli úplnou rutinu. Tohle vůbec ne, a navíc z práce s technikou je skvělá v tom taky, že jsou tam hlavně muži, takže vás tam nebudou pomlouvat někde nějaké ženy. Tohle se mi už taky stalo. Byla jsem prodavačka v samoobsluze, kde byly ještě dvě pomocnice. A ty dvě pomocnice mě stále pomlouvaly, protože jsem tam byla nejstarší.

Není technika jako technika. Vše má své plusy i mínusy.

A ani nechci vědět, co si o mně říkaly. Takže jsem nakonec ráda, že pracuji hlavně s muži ve strojírenství, kde je skvělá technika a kde se taky technika prodává. Opravdu si nedokážu představit, že bych z práce odešla, protože jsem na své kolegy už tak zvyklá a na svou práci taky, že odchod z práce by mě opravdu moc mrzel. A taky máte nějakou svou zálibu nebo práci, bez čehož nedokážete být a existovat? Já toho mám tolik, že bych to ani nespočítala. Ale abych zůstala u práce, tak bych si taky nedokázala žít bez mého milovaného mobilu nebo počítače. Jsme ráda, že mám tuto techniku doma, se kterou denně pracuji a taky se tam moc ráda dívám na filmy. A co potom online nakupování! Perfektní! A koho by to taky nebavilo, že?